Auginkite savo verslą ir automatizuokite pokalbius

Pranešimai apie prekes

Klientui, pasirinkusiam gauti pranešimus, galėsite siųsti informaciją apie naujus produktus, nuolaidas ir dar daugiau.
Tokia reklama, kai žmonės patys duoda leidimą jiems siųsti pranešimus, duoda neįtikėtinai aukštus rezultatus.

Pranešimai apie prekes

Iššokantis valdiklis

Sukursime išmanius iššokančius valdiklius, kurie auditoriją iš jūsų svetainės siųs į „Messenger“. Maksimaliai išnaudokite svetainės lankytojų auditoriją ir apsilankymus svetainėje konvertuokite į pokalbius.

ššokantis valdiklis

QR kodai

Naudokite QR kodą savo parduotuvėje, sudarykite susidomėjusių žmonių sąrašą ir informuokite juos, kai bus nauja kolekcija. Susidomėję žmonės tegul tampa ištikimais klientais.

QR kodai

Konkursai

Su „Messenger“ integracija galėsite išsiųsti žinutes visiems pakomentavusiems ir surinkti visą informaciją apie juos (el. paštas, tel. numeris, gyvenamoji vieta ir pan.). Surinkta informacija gali būti naudojama reklamai, susisiekti telefonu ar kitai paskirčiai.

Konkursai

„Facebook“ reklamos su pasirinkimu „Siųsti žinutę“

Rodykite „Facebook“ reklamas su pasirinkimu „Siųsti žinutę“. „Messenger“ konversijų rodikliai yra 3–4 kartus didesni nei nukreipimas į pagrindinį puslapį.

„Facebook“ reklamos su pasirinkimu „Siųsti žinutę“

Pakartotinio taikymo reklamos kampanijos

Sukurkite susidomėjusių vartotojų auditoriją. Naudokite jų unikalius PSID numerius pakartotinai taikydami reklamos kampanijas.

Pakartotinio taikymo reklamos kampanijos

Palengvinkite klientų aptarnavimo procesus

Tiesioginis pokalbis

Bendraukite su lankytojais, kurie domisi Jūsų verslu.

Tiesioginis pokalbis

Pokalbių valdikliai

Tai iššokantys pokalbių valdikliai, kuriuose žmonės gali pasirinkti, kokiu kanalu su Jumis susisiekti. Leiskite žmonėms susisiekti su Jumis el. paštu, „Messenger“, „WhatsApp“ ar „Instagram“.

Pokalbių valdikliai

Padidinkite savo e. parduotuvės pardavimus

Paliktų krepšelių atkūrimas

88 % krepšelių yra paliekami be pirkimo, o tai reiškia daug prarastų pajamų. Parduokite daugiau produktų automatizuodami pranešimus apie paliktus krepšelius.

Paliktų krepšelių atkūrimas

„Prekė vėl prekyboje“ ir pan. pranešimai

Siųskite pranešimus apie vėl prekyboje atsiradusias prekes vos tik gavę produktų papildymą. Tai gali pritraukti daugiau nei 50 % klientų į Jūsų svetainę ir padvigubinti Jūsų pardavimus.

„Prekė vėl prekyboje“ ir pan. pranešimai

Pokalbiai po pirkimo

Suteikite išskirtinę patirtį klientams po pirkimo momento. Apmokėjimo puslapiuose paraginkite žmones pradėti pokalbį, reklamuokite naujausius pasiūlymus ir nuolaidas.

Pokalbiai po pirkimo
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.