Užprenumeruoti pranešimai

Siųskite klientams užprenumeruotus pranešimus per „Messenger“ platformą. Reklamuokite savo naujų produktų paleidimą, nuolaidas, akcijas ir dar daugiau.

Siųskite pranešimus su 90% atidarymo rodikliu

Siųskite žinutes, kurias Jūsų potencialūs klientai patys sutiko gauti. Tokia rinkodara sulaukia neįtikėtinai gerų rezultatų.

Leiskite savo klientams pasirinkti gauti pranešimą apie tai, kas jiems gali būti naudinga, pavyzdžiui, apie išpardavimą, nuolaidas ar naujos kolekcijos išleidimą.

90% ir didesni žinučių atidarymo rodikliai pagerins Jūsų rinkodaros rezultatus.

Kaip tai veikia?

Pradėkite pokalbį su klientais ir leiskite jiems pasirinkti gauti vieną žinutę apie Jūsų būsimą kolekciją / nuolaidą / išpardavimą.

1

Surenkame auditoriją

Dalinkitės pokalbio nuoroda: galite ją įdėti į savo svetainę, galite dalintis „Facebook“ ar kitame socialiniame tinkle. Pačiame pokalbyje Jūs informuojate lankytoją, kad paspaudęs „Notify me“ mygtuką jis gaus vieną žinutę apie naujienas ateityje.

2

Planuojame Jūsų žinutę

Mygtukas „Notify me“ įtraukia klientus į sąrašą. Suplanuosime, kad Jūsų žinutė būtų išsiųsta visai auditorijai, naujos kolekcijos išleidimo ar nuolaidos paskelbimo dieną.

3

Išnaudojame surinktą auditoriją

Užtikrinsime, kad išsiuntus Jūsų žinutę apie nuolaidas, akcijas ar naują kolekciją – kartu būtų išsiųsta žinutė naujos auditorijos rinkimui.

Pradėkite pokalbius, kurie augina Jūsų verslą ir didina pardavimus

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.