Skambučių sekimas

Ieškokite skambučių sekimo numerių ir suaktyvinkite stebėjimą per kelias sekundes.

Vietiniai arba nemokami numeriai.

Nesvarbu, rinkodaros kampanijas vykdote vietos ar pasaulio mastu – galite pasinaudoti plačia „Buzini Call Tracking“ sistema, kad įvertintumėte, analizuotumėte ir optimizuotumėte skambučių veiklą.

„Buzini Call Tracking“ sistema akimirksniu pateiks visus vietinius ir nemokamus telefono numerius jūsų valdymo skydelyje. Tiesiog priskirsite juos rinkodaros šaltiniams, iš kurių norite stebėti potencialius klientus.

Visuotinis prieinamumas

Pasirinkite skambučių stebėjimo numerius iš daugiau nei 70 Europos, Amerikos ir Australijos šalių.

„Omni-Channel“

Pasirinkite stebėti bet kurį kanalą arba visus kanalus, nukreipiančius srautą į jūsų svetainę, arba skambučius į jūsų įmonę.

Pasaulinis perkėlimas

Perkelkite esamus sekimo numerius be vargo. Mūsų komanda jums padės per visą procesą.

SMS
žinutės

Gaukite ir siųskite SMS žinutes ir tiksliai žinokite, kuri kampanija sulaukė geriausių rezultatų.

Skambinimo vietos

Peradresuokite skambučius tiesiai į savo įmonę, mobilųjį telefoną ar klientus lengvai ir nereikalaudami sudėtingų telefono sistemų ar skambučių centro integracijos.

Tiesiog „Buzini Call Traking“ sistemoje pasirinkite, kur norėtumėte nukreipti skambučius, kai kas nors surinks vieną iš jūsų skambučių sekimo numerių.

Patikimas skambučių nukreipimas

Mūsų skambučių planavimo parinktys užtikrina, kad jūsų skambučiai visada pasieks tinkamą vadybininką. Nustatykite skirtingus skambučių nukreipimus darbo ir švenčių dienomis, ar bet kurią kitą dieną. Tinkinkite savo nustatymus pagal valandą ar minutę, kad išnaudotumėte kiekvieną skambutį.

Geografinis maršruto parinkimas
Dienos laikas
Savaitės diena
Daugkartinis skambėjimas
Savaitės diena
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.