Galingos skambučių sekimo integracijos su pirmaujančiomis programomis.

Sklandžiai integruokitės į pirmaujančias programas ir siųskite skambučių duomenis į savo kasdienius įrenginius.

Įeinančių skambučių stebėjimo veikla su „Google Analytics“ dar nebuvo tokia lengva. Pasinaudokite „Buzini Call Tracking“ integracija su „Google Analytics“ ir pradėkite stebėti, kurie kanalai, kampanijos ar net raktiniai žodžiai šiandien pritraukia daugiausia skambučių jūsų verslui!

Naudodami „Buzini Call Tracking“ galite peržiūrėti skambučius kaip konversijas „Google Analytics“!

Per kelias minutes integruokite „Buzini Call Tracking“ su „Google Analytics“ paskyra ir išsiųskite skambučių duomenis kaip įvykius, įskaitant GCLID, kuriame pateikiama įžvalgų apie kampaniją, skelbimų grupę, raktinį žodį, nukreipimo puslapius, bendrų interesų grupes ir kt.

„Buzini Call Tracking“ didžiuojasi, kad yra oficialus „ Google Analytics“ technologijų partneris.

Stebėkite skambučius kaip konversijas „Google Ads“, kad padidintumėte pasiekiamumą ir pelną! 

„Buzini Call Tracking“ integravimas su „Google Ads“ leidžia stebėti visų PPC kampanijų efektyvumą.

„Buzini Call Tracking“ sistema, naudodama dinaminio skaičių įterpimo technologiją, siūlo raktinių žodžių lygio stebėjimą, priskiriant skambučių konversijas konkretiems raktiniams žodžiams, kampanijoms ir skelbimų grupėms, kad tiksliai žinotumėte geriausiai veikiančius išteklius ir dar labiau juos optimizuotumėte.

Integruokite „Buzini Call Tracking“ tiesiai į „Google Ads“ paskyrą ir leiskite „Google“ atlikti visus darbus už jus.

Stebėkite skambučių konversijas, kurias sugeneruojate iš „Facebook“ kampanijų, ir peržiūrėkite jas tiesiogiai „Facebook“ skelbimų tvarkyklėje!

Sklandi „Buzini Call Tracking“ integracija su „Facebook“ leidžia stebėti paspaudimus bei skambučius ir suprasti, kurios jūsų rinkodaros kampanijos yra efektyviausios. Pasinaudokite vertingomis klientų įžvalgomis, kad pagerintumėte našumą ir padidintumėte konversijų skaičių.

Integruokite „Buzini Call Tracking“ paskyrą su „Facebook“ ir nusiųskite skambučių duomenis savo skelbimų valdytojui, kad galėtumėte realiuoju laiku nustatyti, kurie skelbimai naudingi jūsų verslui.

Siųskite visus savo skambučių duomenis tiesiogiai į „Google“ skaičiuokles realiuoju laiku!

„Buzini Call Tracking“ integracija su „Google“ skaičiuoklėmis leidžia visą įeinančių skambučių veiklą nukreipti į internetines skaičiuokles ir atnaujinti jas realiuoju laiku naudojant visus naujus telefono skambučius, pasiekiančius jūsų skambučių centrą.

Per kelias minutes integruokite „Buzini Call Tracking“ paskyrą su „Google“ skaičiuoklėmis, sukurkite pasirinktines ataskaitas pagal savo verslo poreikius ir pasidalykite vertingomis klientų įžvalgomis su kolegomis ir partneriais.

Vienoje vietoje susiekite skambinančiojo įžvalgas su duomenimis, gautais iš kitų platformų. 

Pasinaudokite „Google“ duomenų studija per mūsų „G-Sheets“ integraciją ir siųskite visą įeinančių skambučių veiklą vienoje vietoje, kad gautumėte automatines vieno langelio ataskaitas, ir atlikite holistinį visų rinkodaros strategijų įvertinimą.

Kurkite pasirinktines ataskaitas pagal savo verslo tikslus, kad galėtumėte stebėti savo našumą ir laiku priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, taip pat kad optimizuotumėte rinkodaros tikslus. Suteikite prieigą suinteresuotiesiems asmenims ar klientams.

Stebėkite savo skambučius kaip konversijas „Microsoft Advertising“ ir optimizuokite savo kampanijas, kad gautumėte geresnių rezultatų!

Prijungę „Buzini Call Tracking“ prie „Microsoft Advertising“ paskyros, galėsite sekti savo mokamų už paspaudimą skelbimų kampanijas, matyti konkrečių skelbimų grupių įžvalgas ir raktinius žodžius, kurie paskatino klientus paskambinti jūsų įmonei.

Kai integruosite „Buzini Call Tracking“ su „Microsoft Advertising“ paskyra, mūsų programa pradės siųsti visas iš „Microsoft“ skelbimų sugeneruotas telefono konversijas, kad galėtumėte įvertinti jų našumą ir optimizuoti kampanijas ir sulauktumėte daugiau konversijų.

Sinchronizuokite skambinančiojo duomenis su savo CRM ar kitomis jūsų verslui teikiamomis ataskaitų teikimo programomis.

Naudokite „Zapier“ programą, kad integruotumėte „Buzini Call Tracking“ paskyrą į daugiau nei 2 000 skirtingų žiniatinklio programų. Siųskite duomenis į mėgstamus rinkodaros įrankius, automatizuokite savo darbą, sutaupykite laiko ir padidinkite našumą!

Sukurkite „zimb“ tarp „ Buzini Call Tracking“ ir jūsų naudojamų rinkodaros įrankių ir suaktyvinkite veiksmus prijungtose programose kiekvieną kartą, kai „Buzini Call Tracking“ fiksuoja veiksmą jūsų paskyroje.

Automatiškai sinchronizuokite esamų klientų naujus telefono skambučius ar skambučių veiklą naudodami „Hubspot“.

„Buzini Call Tracking“ integracija su „Hubspot“ padeda nustatyti, kurios rinkodaros kampanijos skatina pakelti telefoną ir veikti. Kiekvieną kartą, kai „Buzini Call Tracking“ įrašo skambučio įvykį, sukurkite naujų kontaktų savo „Hubspot CRM“ paskyroje ir susiekite juos su visa atitinkama stebėjimo informacija (šaltiniu, kampanija, raktiniu žodžiu ir kt.).

Automatiškai aiškiai matykite savo našumą ir klientų kelią, optimizuokite savo veiksmus, kad padidintumėte konversijų skaičių. 

Automatiškai sinchronizuokite skambučių veiklą ir peržiūrėkite visą informaciją tiesiogiai „Salesforce“ valdymo skydelyje.

Naudodami „Buzini Call Tracking“ „Salesforce“ integraciją, į savo CRM įrašote visą savo skambinančiojo kontaktinę informaciją, taip pat rinkodaros kanalus, kurie paskatino klientus paskambinti jūsų verslui.

Surinkite visus savo vertingus duomenis vienoje vietoje, stebėkite savo rinkodaros našumą, pašalinkite akląsias zonas klientų kelyje iki pardavimo kanalo ir sutelkite savo rinkodaros pastangas, kad daugiau potencialių klientų taptų lojalūs.

Mūsų „WordPress“ skambučių sekimo papildinys leidžia dinamiškai pakeisti svetainės telefono numerį su vienu iš jūsų sekimo numerių.

Naudokite „Buzini Call Tracking“ „WordPress“ integraciją, kad žiniatinklio nuosavybėse pridėtumėte dinaminio numerio įterpimo (DNI) scenarijų ir sužinotumėte, kurie rinkodaros šaltiniai, skelbimai ir raktiniai žodžiai skatina jūsų verslui skambinti ir sulaukti konversijų.

Raskite oficialų „Buzini Call Tracking“ skambučių sekimo papildinį „WordPress“ papildinių kataloge ir per kelias minutes sukurkite paskyrą.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.